Küçük Aysel'in Günlüğü

Bedriye Arık Çambel. Özümsenemeyecek derecede yalnız büyüyen küçük bir kızın hikâyelerinde kendinizle bütünleşeceksiniz. Bir bakmışsınız...

Responsive image
YAZAR
Bedriye Arık Çambel
DOSYA BOYUTU
1,92 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786058709133

Bir Küçük Aysel'in Günlüğü kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Küçük Aysel'in Günlüğü kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Bedriye Arık Çambel tarafından yazılmıştır.


Özümsenemeyecek derecede yalnız büyüyen küçük bir kızın hikâyelerinde kendinizle bütünleşeceksiniz. Bir bakmışsınız, komşunuzun sofrasında akşam yemeğinizi şen şakrak yiyeceksiniz. Bir bakmışsınız, içinizin sızladığını, tüylerinizin diken diken olduğunu, bağırmak istediğiniz anda önemli olanın susmak olduğunu sabrı, acıyı, içinize sindirmeyi öğreneceksiniz. Bahçede koşup oynarken, bir ağacın altında yaşlanarak, dişlerinizin dökülerek yemek yiyemez hale geldiğinizi göreceksiniz.Sözün kısası, gecenin içinde parlayan tek bir yıldız göreceksiniz bu kitabı okuduktan sonra.(Tanıtım Bülteninden) 


Küçük Aysel'in Günlüğü Bedriye Arık Çambel Onur Kitap. Özümsenemeyecek derecede yalnız büyüyen küçük bir kızın hikâyelerinde kendinizle bütünleşeceksiniz.