Küçük Aysel'in Günlüğü

21.84 TL. ''Küçük Aysel'in Günlüğü Hep Farklı Hikayeler'' serisi eğitimci Bedriye Arık Çambel'in' 3 kitabı takım halinde...

Responsive image
YAZAR
Bedriye Arık Çambel
DOSYA BOYUTU
3,71 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786058709133

Küçük Aysel'in Günlüğü harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Bedriye Arık Çambel. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Bedriye Arık Çambel'den Küçük Aysel'in Günlüğü kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Özümsenemeyecek derecede yalnız büyüyen küçük bir kızın hikâyelerinde kendinizle bütünleşeceksiniz. Bir bakmışsınız, komşunuzun sofrasında akşam yemeğinizi şen şakrak yiyeceksiniz. Bir bakmışsınız, içinizin sızladığını, tüylerinizin diken diken olduğunu, bağırmak istediğiniz anda önemli olanın susmak olduğunu sabrı, acıyı, içinize sindirmeyi öğreneceksiniz. Bahçede koşup oynarken, bir ağacın altında yaşlanarak, dişlerinizin dökülerek yemek yiyemez hale geldiğinizi göreceksiniz.Sözün kısası, gecenin içinde parlayan tek bir yıldız göreceksiniz bu kitabı okuduktan sonra.(Tanıtım Bülteninden) 


Küçük Aysel'in Günlüğü 10,55 TL ile n11.com'da! Diğer fiyatı ve özellikleri, Kitap kategorisinde. Ayrıntılar. Küçük Aysel'in Günlüğü. Teslimat Bilgileri. En geç 21 Mayıs Salı günü kargoya verilir.