Rüzgarla Saklı-Aşk Şiirleri

Crccaz chercher Pour vous de trouver. Rüzgarla Saklı-Aşk Şiirleri. related results about 14. Rüzgarla Saklı Rüzgârla Saklı, Kadir Aydemir'in 2002-2006 yılları arasında yazdığı aşk şiirleri kitabı.

Responsive image
YAZAR
Kadir Aydemir
DOSYA BOYUTU
6,65 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786059782562

Bir Rüzgarla Saklı-Aşk Şiirleri kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Rüzgarla Saklı-Aşk Şiirleri kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Kadir Aydemir tarafından yazılmıştır.


Rüzgârla Saklı, Kadir Aydemir’in 2002-2006 yılları arasında yazdığı aşk şiirleri kitabı. Şairin kitapta bir araya getirdiği yirmi bir aşk şiirine Nihat Kemankaşlı’nın resimleri eşlik ediyor. Şiirseverler için aşkla dolu, kederli ve yapayalnız bir yolculuk fırsatı... Birden susar akasyalarRüzgâr ellerin için eğildiğindeYağmur ilk sözünü söyler kulağımaUnutkan bir çiçektir yalnızlık... Toprak olmak ister gezgin sisDeniz değersiz bir sandık,Sessizlik, sana ulaşamamakÖlüp giderim iri otlar içinde.(Tanıtım Bülteninden) 


Rüzgârla Saklı, Kadir Aydemir'in 2002-2006 yılları arasında yazdığı aşk şiirleri kitabı. Şairin kitapta bir araya getirdiği yirmi bir aşk şiirine Nihat Kemankaşlı'nın resimleri eşlik ediyor.