Patatesli Yumurta

Geniş saatlere yayılan kahvaltı keyfinin olmazsa olmazı, paylaşılamayan kahvaltılık patatesli yumurta aynı zamanda sevilen ve pratik bir gece atıştırmalığı. Patatesli Yumurta Tarifinin Pişirme Önerisi.

Responsive image
YAZAR
Kemal Yitikırmak
DOSYA BOYUTU
6,48 MB
YAYIN TARIHI
none
DIL
Türkçe
ISBN
9786059277006

PDF formatında Patatesli Yumurta. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Patatesli Yumurta kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Çocuk yaşta cemaat evine giren, örgütlenmeyi "içeriden bakarak" anlatan bir "abi" nin gözünden Işık Evleri... "Ortaokul yıllarında, düşünmeyi ve akıl yürütmeyi bilmeyen bir çocuk olarak cemaatin içine çekilmişseniz, sizin doğrularınız ve yanlışlarınız ışık evlerde tanıştığınız abilerinizin doğruları ve yanlışlarından farksız olacaktır. Ortada bir seçim yoktur, ağa takılan ve takıldığı bu ağa âşık edilen genç bir dimağ vardır. O ağdan kurtulmak, modern bir birey olma yolunda atılacak ilk adımdır. Aydınlanmak, bir seçenek değildir, ahlaki bir sorumluluktur günümüz insanı için."Bu roman, yaşanmışlıklara dayanmaktadır. Cemaatin amaç ve eylemlerini sorgulayan bir "abi"nin gördükleri, bildikleri, hissettikleri… "Çok erken yaslarda kapalı bir oluşumun çekimine kapılmış bir genç, gözlerini başka dünyalara ve başka renklere açarken ne tür çelişkiler yasar, bunların üstesinden nasıl gelir, gelemezse bunu kendisine nasıl izah eder? Bu soruları yanıtlamak için destim anıları, dibi balçık kaplı kuyuya daldırdım elimdeki boş ve aşır kovayı."(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 320Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Boyalıkuş 


Bu tarife aslında insanlar patatesli yumurta - yumurtalı patates diyebiliyorlar. Bende size patatesli yumurta - omlet tarifini vereceğim. Tarife kaşar ekleyerek patatesli kaşarlı omlet yapabilirsiniz.