Pako'ya Mektuplar

19.60 TL. İşte böyle Pako… Gördüğüm her kuş, tanıdığım her yaratık, peşinden baktığım her tavşan, sırtüstü uzanıp seyrettiğim her şahin beni büyüledi… Yüreğimde inanılmaz fırtınalar koptu.

Responsive image
YAZAR
Bekir Coşkun
DOSYA BOYUTU
6,23 MB
YAYIN TARIHI
none
DIL
Türkçe
ISBN
9789752206731

Bir Pako'ya Mektuplar kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Pako'ya Mektuplar kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Bekir Coşkun tarafından yazılmıştır.


"Pako'ya Mektuplar" ve "Ben Pako" kitaplarının birleştirilmiş tekrar baskısıİşte böyle Pako…Gördüğüm her kuş, tanıdığım her yaratık, peşinden baktığım her tavşan, sırtüstü uzanıp seyrettiğim her şahin beni büyüledi… Yüreğimde inanılmaz fırtınalar koptu.Artık âşıktım Pako…Dağlara, ormanlara, ağaçlara, derelere, taşlara, kayalara, dikenlere âşıktım.Sevgimin öyküsünü anlatıyorum sana…"Bizler, bizi sevenleri gözlerinden tanırız… Onların yüreklerindeki sevgi, güzel yüzlerine yansır. Onların gözlerini gördüğümüz zaman sevinip çılgına dönmemiz ondandır…Bizler; kimimiz evlerde, kimimiz barınaklarda, kimimiz sokaklarda, kimimiz karanlık bir kuytuda yaşayabiliyorsak, tümünü, bizleri seven o iyi insanlara borçluyuz…Onlar iyi insanlar…" (Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 292Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Bilgi Yayınevi 


İşte böyle Pako… Gördüğüm her kuş, tanıdığım her yaratık, peşinden baktığım her tavşan, sırtüstü uzanıp seyrettiğim her şahin beni büyüledi… Theo'ya Mektuplar. 8.45 11.57.