Pako'ya Mektuplar

Pakoya Mektuplar modelleri, Pakoya Mektuplar markaları, seçenekleri, özellikleri ve en uygun fiyatları n11.com'da sizi bekliyor! Pako'ya Mektuplar.

Responsive image
YAZAR
Bekir Coşkun
DOSYA BOYUTU
1,69 MB
YAYIN TARIHI
none
DIL
Türkçe
ISBN
9789752206731

Pako'ya Mektuplar harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Bekir Coşkun. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Bekir Coşkun'den Pako'ya Mektuplar kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


"Pako'ya Mektuplar" ve "Ben Pako" kitaplarının birleştirilmiş tekrar baskısıİşte böyle Pako…Gördüğüm her kuş, tanıdığım her yaratık, peşinden baktığım her tavşan, sırtüstü uzanıp seyrettiğim her şahin beni büyüledi… Yüreğimde inanılmaz fırtınalar koptu.Artık âşıktım Pako…Dağlara, ormanlara, ağaçlara, derelere, taşlara, kayalara, dikenlere âşıktım.Sevgimin öyküsünü anlatıyorum sana…"Bizler, bizi sevenleri gözlerinden tanırız… Onların yüreklerindeki sevgi, güzel yüzlerine yansır. Onların gözlerini gördüğümüz zaman sevinip çılgına dönmemiz ondandır…Bizler; kimimiz evlerde, kimimiz barınaklarda, kimimiz sokaklarda, kimimiz karanlık bir kuytuda yaşayabiliyorsak, tümünü, bizleri seven o iyi insanlara borçluyuz…Onlar iyi insanlar…" (Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 292Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Bilgi Yayınevi 


21 TL. İşte böyle Pako… Gördüğüm her kuş, tanıdığım her yaratık, peşinden baktığım her tavşan, sırtüstü uzanıp seyrettiğim her şahin beni büyüledi… Yüreğimde inanılmaz fırtınalar koptu.