Ot

OT-DERGİ yayınevine ait iletişim bilgilerini, yayınevinin son ürünleri ve eski ürünleri hakkındaki bilgileri alabilirsiniz. TL TL. Güncelle. OT-DERGİ. Listelenecek bir ürün yok.

Responsive image
YAZAR
Burak Bilgehan Özpek
DOSYA BOYUTU
8,95 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786056526619

Bir Ot kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Ot kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Burak Bilgehan Özpek tarafından yazılmıştır.


“Hayatımın en özgür günleriydi çünkü çok mutluydum. Biliyorum beni sevmeyeceksiniz bu kadar mutluluk budalası olduğum için. ‘Hayatımın en mutlu günleriydi çünkü çok özgürdüm’ gibi kahramanca fakat samimiyetsiz bir cümleyle kendimi ifade edebilirdim ama gerçek bu değildi. Tamamen ona bağımlıydım ve onun ilgisi beni mutlu ediyordu. Açıkçası özgür olmak umurumda bile değildi çünkü mutluluk, neden var olduğumu ve var oluşumun amacının ne olduğunu anlamam için bana yardımcı oluyordu.”Bu kitap, yazarının “mutluluğu arama hakkı”nı öykülerinde kullanma çabasının ibretlik bir vesikası. Okur, bu çabanın neresinde? Bu sorunun cevabı, okurun arayışının bir parçası olsa gerek.(Tanıtım Bülteninden) 


326.2b Takipçi, 6,458 Takip Edilen, 10b Gönderi - OT Dergi'in (@dergiot) Instagram fotoğraflarını ve videolarını gör.