Ot

Genel olarak ot türlerini betimleyen özellikler ise şunlardır: a) Kültür bitkileriyle oluşturduğu rekabette onları alt ederler. Otların çoğalma şekillerine göre sınıflandırılması; a) Yalnızca kendi tohumlarıyla

Responsive image
YAZAR
Burak Bilgehan Özpek
DOSYA BOYUTU
6,75 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786056526619

PDF formatında Ot. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Ot kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


“Hayatımın en özgür günleriydi çünkü çok mutluydum. Biliyorum beni sevmeyeceksiniz bu kadar mutluluk budalası olduğum için. ‘Hayatımın en mutlu günleriydi çünkü çok özgürdüm’ gibi kahramanca fakat samimiyetsiz bir cümleyle kendimi ifade edebilirdim ama gerçek bu değildi. Tamamen ona bağımlıydım ve onun ilgisi beni mutlu ediyordu. Açıkçası özgür olmak umurumda bile değildi çünkü mutluluk, neden var olduğumu ve var oluşumun amacının ne olduğunu anlamam için bana yardımcı oluyordu.”Bu kitap, yazarının “mutluluğu arama hakkı”nı öykülerinde kullanma çabasının ibretlik bir vesikası. Okur, bu çabanın neresinde? Bu sorunun cevabı, okurun arayışının bir parçası olsa gerek.(Tanıtım Bülteninden) 


PLC'ler, kontrolcüler, sensörler, operatör istasyonlarının hepsinin bir araya gelmesinden oluşan bu yapıya OT ( Operasyonel Teknoloji ) diyoruz. OT tarihi IT'ye göre daha çalkantılı olmuştur.