Yaşamın Nefesi

18.90 TL. Bu kitabın hayatını değiştirebileceğini, aslında kendi hayatını değiştirebileceğini biliyor musun… Yaşamın Nefesi, ne gelişim kitabı ne de bir roman, Şuayip Dağıstanlı'nın özgeçmiş senfonisi.

Responsive image
YAZAR
Şuayip Dağıstanlı
DOSYA BOYUTU
5,43 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9789944106993

Bir Yaşamın Nefesi kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Yaşamın Nefesi kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Şuayip Dağıstanlı tarafından yazılmıştır.


İçindeki melodiyi dinle...Bu kitabın hayatını değiştirebileceğini, aslında kendi hayatını değiştirebileceğini biliyor musun...Yaşamın Nefesi, ne gelişim kitabı ne de bir roman, Şuayip Dağıstanlı'nın özgeçmiş senfonisi. Melodisini dinleyen bir insanın kendini var edişi. Aslında insan yaşamının bir yansıması. İnsanın yansıması. Deneyimlerin yansıması, yani dünyanın yansıması.Dr. Şuayip Dağıstanlı kendi kabuğunu kırıp anavatanından kaçarcasına giderken kendi devrimini yapmıştı, adım adım ilerledi. Bir şehirden bir köye, bir köyden metropole, sonra Avrupa'ya en son kendi tapınağına, gönül mabedine ulaştı. Korku cebinde, umut yanı başındaydı. Durmaksızın düştü kalktı ve kendini keşfettikten sonra şifalı ellerini insanlara uzattı. Dünyadan aldığını dünyaya verdi.Bu kitabı neden okumalıyız? Samimi, sıcacık cümlelere dalıp ne olduğunu anlamadan etrafa bakacak ve tam bu yüzden okurken değişmeye, evrilmeye başlayacaksınız.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 224Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: AYA 


Bu kitabın hayatını değiştirebileceğini, aslında kendi hayatını değiştirebileceğini biliyor musun… Yaşamın Nefesi, ne gelişim kitabı ne de bir roman, Şuayip Dağıstanlı'nın özgeçmiş senfonisi.