Korku ve Dehşet Üçlemesi 1. Kitap - Ve Asma Yaprakları Gibi Titreyen El

...İnsan Ve Toplum-Kültür Sosyolojisi İslam / İslam ve Kültür İslam / Siyasi - Felsefi İslam İŞ DÜNYASI Kırtasiye Kitap Ayracı LGS Sınav Kitapları Mitoloji PARAPSİKOLOJİ Korku ve Dehşet Üçlemesi:1.

Responsive image
YAZAR
Ahmet Sarı
DOSYA BOYUTU
2,48 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786055022167

Bir Korku ve Dehşet Üçlemesi 1. Kitap - Ve Asma Yaprakları Gibi Titreyen El kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Korku ve Dehşet Üçlemesi 1. Kitap - Ve Asma Yaprakları Gibi Titreyen El kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Ahmet Sarı tarafından yazılmıştır.


"Korku ve Dehşet Üçlemesi"nin birinci metnini oluşturan "ve asma yaprakları gibi titreyen el" adında bu öyküler adı üzerinde korku ve dehşet konularını ele alıyor. İnsanın kökeninde var olan kötücüllük, korkuya ve dehşete yatkınlığı, onun özünde var olan, belki de ontolojik açıdan bedenine eklemlenen korku ve dehşetin nasıl da günümüz insanında göründüğünü irdeliyor. Milenyuma girmemize ve insan psikolojisi üzerine çok araştırmalar yapılmasına rağmen onun varoluşuna, ontolojisine ilişkin derinlikli etüd ve analizler ilerleyen zamanlarda da güncelliğini koruyacaktır. İnsan varoldukça, onun ruhunun gizemli yanları araştırılacak, ilerleyen zamanlarda ruhundaki farklı karanlık yanlar ortaya çıkacaktır. Bu öyküler insanın o karanlık yanların ayapılacak bir sondaj girişimi olarak da görülebilir.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 80Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Çizgi Kitabevi 


Kidega. Kitap Ara - Yazar Ara - Yayınevi Ara. Korku ve Dehşet Üçlemesi:1. Ahmet Sarı. Çizgi Kitabevi Yayınları.