Korku ve Dehşet Üçlemesi 1. Kitap - Ve Asma Yaprakları Gibi Titreyen El

...Dehşet Üçlemesi:1 - %15 indirimli Ahmet Sarı, Ve Asma Yaprakları Gibi Titreyen El, Çizgi Kitabevi Yayınları, , , 9. Musa'nın Derinlerine Düşen Yutkunuş : Korku ve Dehşet Üçlemesi. Ahmet Sarı.

Responsive image
YAZAR
Ahmet Sarı
DOSYA BOYUTU
4,25 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786055022167

PDF formatında Korku ve Dehşet Üçlemesi 1. Kitap - Ve Asma Yaprakları Gibi Titreyen El. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Korku ve Dehşet Üçlemesi 1. Kitap - Ve Asma Yaprakları Gibi Titreyen El kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


"Korku ve Dehşet Üçlemesi"nin birinci metnini oluşturan "ve asma yaprakları gibi titreyen el" adında bu öyküler adı üzerinde korku ve dehşet konularını ele alıyor. İnsanın kökeninde var olan kötücüllük, korkuya ve dehşete yatkınlığı, onun özünde var olan, belki de ontolojik açıdan bedenine eklemlenen korku ve dehşetin nasıl da günümüz insanında göründüğünü irdeliyor. Milenyuma girmemize ve insan psikolojisi üzerine çok araştırmalar yapılmasına rağmen onun varoluşuna, ontolojisine ilişkin derinlikli etüd ve analizler ilerleyen zamanlarda da güncelliğini koruyacaktır. İnsan varoldukça, onun ruhunun gizemli yanları araştırılacak, ilerleyen zamanlarda ruhundaki farklı karanlık yanlar ortaya çıkacaktır. Bu öyküler insanın o karanlık yanların ayapılacak bir sondaj girişimi olarak da görülebilir.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 80Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Çizgi Kitabevi 


"Korku ve Dehşet Üçlemesi" üst başlığını taşıyan Ve Asma Yaprakları Gibi Titreyen El ile Sağ Sarı, kitapta bu çağın insanının hayatındaki somut veya soyut engelleri ayrıntılı bir şekilde anlatmıştı.