Tehlikeli Yemin

Tehlikeli Yemin hakkında testler, değerlendirmeler, kitabın karakterleri, diğer baskıları ve daha fazlası. http://illekitap.blogspot.com.tr/2018/01/abbi-glines-tehlikeli-yeminrosemary.html.

Responsive image
YAZAR
Abbi Glines
DOSYA BOYUTU
3,98 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786053438717

PDF formatında Tehlikeli Yemin. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Tehlikeli Yemin kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Birbirine Tutkun İki Âşık…Tutulması Mümkün Olmayan Sözler…Blaire ve Rush'ın bir araya gelmesi hiç kolay olmamıştır. İki sevgili dehşet verici aile sırları ve gelecekleriyle yüzleşmelerini gerektiren şaşırtıcı bir olayla sınanmıştır. Fakat tek bir konuda şüpheye yer yoktur: Birbirlerine karşı sevgileri sınırsızdır ve birlikte olmak için ellerinden gelen her şeyi yapacaklardır.Artık Rosemary Sahili'ne yerleşmeleri ve aile kurmaları için her şey hazırdır. Blaire'in rüyası gerçeğe dönüşmüştür. Fakat Rush, Blaire'e sonsuzluğu vaat etse de şımarık ve bencil kız kardeşi Nan'e sadakati mutluluklarına gölge düşürmektedir. Rush kendisini ailesine adamak istemektedir fakat sonunda hangi aileyi tercih edecektir?"Yaşama sebebini bulduğunda ona sımsıkı tutun.Asla bırakma. Yol boyunca diğer köprüleri yakman gerekse bile."(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 272Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Pegasus 


Abbi Glines. Tehlikeli Yemin. Birbirine Tutkun İki Âşık… Tutulması Mümkün Olmayan Sözler…