Beyhude

Gönül aşık ben bir deli/ Gezer bir zaman beyhude Başımızda sevda yeli Eser bir zaman beyhude. ݞah desen kul desen beyhudedir beyhude. Bu dünyanın işleri beyhudedir beyhude.

Responsive image
YAZAR
Batıkan Çelebi
DOSYA BOYUTU
6,35 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786051803791

Bir Beyhude kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Beyhude kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Batıkan Çelebi tarafından yazılmıştır.


Bana kitap okuduğunda güzel, anlamlı bulduğun her paragrafı, her cümlenin altını çizip gönderirdin.Ben ise şimdi kitaptaki bütün cümlelerin altını çizebileceğin kadar anlamlı şeyler yazıyorum. Anlamlı kılıyorum çünkü sen varsın içinde. Anlamlı kılıyorum çünkü okuyanlar kendinde bir benden parça bulacak bir senden.Biliyorum hepimiz ayrıyız. Kimse istediğinin, özlediğinin yanında değil,Biliyorum herkes kendinden vazgeçene takılı kalmış.Şimdi ise;Kimimiz yazıyoruz, kimimiz okuyoruz. Hiç fark etmeden kaybetmeye alışıyoruz. Ve kaybetmeye alıştığınız zaman bir adım daha yaklaşacaksınız bana. Ve yazdıklarımı okuduktan sonra daha da anlam vereceksiniz yaşamınıza.Çünkü hiç fark etmeden kaybettikleriniz olduğunu anlayınca.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 104Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Gece Kitaplığı 


beyhude. şükela: tümü | bugün. humeyra'nin bir albumu.. ustu alti ruyadir ozu asli hayatin aska olan yolundur cul desen altin desen beyhudedir beyhude yok desen tamam desen beyhudedir beyhude.