Beyhude

Sözlükte "beyhude" ne demek? 1. Boşuna. 2. Yararsız, anlamsız. Cümle içinde kullanımı. Beyhude kendini öldürteceksin. - R. N. Güntekin Eski gülümsemesini beyhude aradım.

Responsive image
YAZAR
Batıkan Çelebi
DOSYA BOYUTU
2,37 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786051803791

Beyhude harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Batıkan Çelebi. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Batıkan Çelebi'den Beyhude kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Bana kitap okuduğunda güzel, anlamlı bulduğun her paragrafı, her cümlenin altını çizip gönderirdin.Ben ise şimdi kitaptaki bütün cümlelerin altını çizebileceğin kadar anlamlı şeyler yazıyorum. Anlamlı kılıyorum çünkü sen varsın içinde. Anlamlı kılıyorum çünkü okuyanlar kendinde bir benden parça bulacak bir senden.Biliyorum hepimiz ayrıyız. Kimse istediğinin, özlediğinin yanında değil,Biliyorum herkes kendinden vazgeçene takılı kalmış.Şimdi ise;Kimimiz yazıyoruz, kimimiz okuyoruz. Hiç fark etmeden kaybetmeye alışıyoruz. Ve kaybetmeye alıştığınız zaman bir adım daha yaklaşacaksınız bana. Ve yazdıklarımı okuduktan sonra daha da anlam vereceksiniz yaşamınıza.Çünkü hiç fark etmeden kaybettikleriniz olduğunu anlayınca.(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 104Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Gece Kitaplığı 


beyhude ne demek? Yararsız, anlamsız, gereksiz, faydasız. Beyhude münakaşalar olacağını anladı. P. Safa. Boşuna, nafile. Beyhude kendini öldürteceksin.