YAZAR
Murat Başekim
DOSYA BOYUTU
10,81 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786059976091

Karanlık Çağ harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Murat Başekim. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Murat Başekim'den Karanlık Çağ kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Kış 776.Carolus Magnus Şarlman'ın demir zırhlı Frank İmparatorluğu Batı'da kılıç kudretiyle yükselirken kıtaya tutunmaya çalışan Emeviler son bir saldırı başlatır. Doğu ve Batı arasında sıkışmış, pişmanlıklarla dolu bir adam. Karanlık bir entrika. Korkunç bir sır. Tehlikeli bir serüven. Ve de...Ama dur! Sinsi tasarılarımı burada açıklamamı beklemiyorsun herhalde, değil mi ey kardeşim? Eminim sen, bu kitabın budala kahramanından daha akıllısındır. Sürprizlerimi bozacak ve şeytani planımı bir kitabın arka kapağında ifşa edecek değilim. Kitaplardan nefret ederim. Ama eğer bizimle gelmekte ısrarlıysan ve gizlenmiş olanı öğrenmek istiyorsan sıkı tutun.Çünkü kurallar değişecek… Şafakta yola çıkıyoruz. Zırhlan! (Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 328Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Olasılık 


Karanlık Çağ Nedir (2. Tanım). Geç Roma İmparatorluğu. Erken Dönem Orta Çağ. 1. Karanlık Çağlar 2. Taş Çağı 3. Maden Çağı. İşte tarih öncesi çağların ilk devrine karanlık çağ denilmiştir.