Azazel

Sinem'in ailesi öldükten sonra geriye kalan ailesinden tek bir kişi vardır, o da teyzesi ve eniştesidir. Sinem onlarla birlikte yaşamaktadır. Üniversiteye gitmekte ve sevgili Akın ile mutlu bir ilişki vardır.

Responsive image
YAZAR
Serkan Ertem
DOSYA BOYUTU
1,94 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786059371131

Azazel harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Serkan Ertem. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Serkan Ertem'den Azazel kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Her şey Galata'da işlenen iki vahşi cinayet ve olayı araştıran bir polisin intiharıyla başladı.Son Amitor'un ayin sırasında ölmesiyle Azazel'in ve Beherit'in sırları açığa çıkar ve Beherit, Dudael Çölü'nde kıyamete kadar hapsedilen Azazel'i serbest bırakır. Azazel, zincirlerinden kurtulur kurtulmaz, binlerce yılın öfkesini Tanrı'nın halifelerinden çıkarmaya ve insanların arasına karışarak iman hasadına başlar. Bunun karşılığında, Beherit'ten Hz. Süleyman'ın mührünü ve yüzüğünü alıp tüm iblislerin ve cinlerin efendisi olacaktır. Dünya şimdi; Galata, Ayasofya ve Sistine Şapeli arasındaki düelloda düşmüş meleklerin, iblislerin, Lekeliler'in ve insanların arasındaki savaşın galibini bekliyor. Bütün bunların olmaması için düğümü çözmek zorunda olan Komiser Rıza'nın ise üç günü var. Kendisini ve ailesini korumak, Azazel'i tekrar eski zindanına götürmeye yarayacak Amitor ayinini tamamlamak, son olarak da tüm dünyayı kıyametin başlangıcından korumak için sadece üç gün...(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 407Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Panama Yayıncılık 


azazel.