Geleceğimi Kaybettim Hükümsüzdür

13.89 TL. Geleceğimi Kaybettim Hükümsüzdür , kaderin ve kederin kaynağı nedir? sorusuna Feride'nin hikayesi üzerinden cevap arıyor. Hayat tecrübesi nedir?

Responsive image
YAZAR
Sema Karabıyık
DOSYA BOYUTU
1,30 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9789759968519

PDF formatında Geleceğimi Kaybettim Hükümsüzdür. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Geleceğimi Kaybettim Hükümsüzdür kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Geleceğimi Kaybettim Hükümsüzdür , kaderin ve kederin kaynağı nedir ?sorusuna Feride'nin hikayesi üzerinden cevap arıyor. Hayat tecrübesi nedir ?Başımıza gelenler mi başımıza gelenlere verdiğimiz tepkiler mi ? Aramızda ferideler var, lakin okuyucu olarak bizler ne kadar Feride olabiliriz ?Feride'nin hikayesi , etrafında kazılmış kuyulara rağmen sonuna kadar insan kalan modern bireyin nefs terbiyesi.-Fatma Barbarosoğlu-Sema Karabıyık'ın Muamma ile başlayan bütün romanlarını okurken ; bilimkurgı romanlarını aratmayan bir kurgu zekası ile karşı karşıya olduğumu hissettim hep. Ama beni müzmin okuyucu kılan özellik bu değil ; kurgunun içindeki karakterlerin sahici olması , kitap bittikten sonra da yaşamaya devam etmesi . Çünkü ben heyecanlı okuma sürecinden ziyade , kitap bittikten sonra bende kalanlarla ilgiliyim. Gerçek edebiyat beni insana yaklaştırmalı diye düşünürüm.Geleceğimi kaybettim hükümsüzdür bizi , günümüzde geçen ama görmediğimiz bir gerçekliğin hikayesine , muhkem bir dil ve akıcı bir anlatımla dahil ediyor. 'hayat bir duygu okulu 'diyen feride'nin hikayesine. Okuma tecrübesinin , duygulardan mezun olma kapasitemize katkı sağlayacağını iddia etsem ? Bunun kanıtı bir metin var karşınızda.-Nazife Şişman-(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 120Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Profil Yayıncılık 


Geleceğimi Kaybettim Hükümsüzdür , kaderin ve kederin kaynağı nedir? sorusuna Feride'nin hikayesi üzerinden cevap arıyor. Hayat tecrübesi nedir?