Bir Kavanoz Aşk - Vuslat

Buket Özdal. Tek günlük kelebeklere bile sonsuz ömürler verebilecek bir aşk. Acıların kestiği yerde umutların sardığı kelimeler. Kelimelerin bu kitabın içerisinde kelebeğe dönüştüklerine inanın.

Responsive image
YAZAR
Buket Özdal
DOSYA BOYUTU
7,16 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786051731421

PDF formatında Bir Kavanoz Aşk - Vuslat. Sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bu kitabın açıklamasını bulabilirsiniz. Ayrıca doğrudan Bir Kavanoz Aşk - Vuslat kitabını tarayıcınızdan doğrudan çevrimiçi olarak okuyun. Bağlanın!


Tek günlük kelebeklere bile sonsuz ömürler verebilecek bir aşk. Acıların kestiği yerde umutların sardığı kelimeler. Kelimelerin bu kitabın içerisinde kelebeğe dönüştüklerine inanın. Ender bulunan kelebeklere. Elinizde tuttuğunuz bu kitap gibi. Zeynep Bozik / Fırtına ve Yaprak'ın yazarı 'Canın yanmıyor mu?' diye sordu. 'Nedenböyle davranıyorsun, anlamıyorum.''Nasıl davranıyorum?' diye sordum, elimigöğsünden çekerken. Sıcacık kahverengileriyüzümü izlerken 'Böyle işte. Çoktan ölmüş biradama nefes bağışlar gibi,' dedi.Titrek bir nefes aldım.'Sen de çoktan ölmüş bir kadına nefes bağışlıyordun.Hiç ümidini kestin mi?' Alnımı alnına yaslayarak'Ben de kesmeyeceğim,' dedim.'Sen benden vazgeçebilirsin, vazgeç.Önemli değil, bir taraf hâlâ tutunuyorsao savaşı bitiremezsin(Tanıtım Bülteninden)İnce Kapak: Sayfa Sayısı: 512Baskı Yılı: 2016e-Kitap: Sayfa Sayısı: 449Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Epsilon Yayınları 


26.36 TL. Tek günlük kelebeklere bile sonsuz ömürler verebilecek bir aşk. Acıların kestiği yerde umutların sardığı kelimeler. Kelimelerin bu kitabın içerisinde kelebeğe dönüştüklerine inanın.