Bir Kavanoz Aşk - Vuslat

Tek günlük kelebeklere bile sonsuz ömürler verebilecek bir aşk. Acıların kestiği yerde umutların sardığı kelimeler. Kelimelerin bu kitabın içerisinde kelebeğe dönüştüklerine inanın.

Responsive image
YAZAR
Buket Özdal
DOSYA BOYUTU
1,88 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786051731421

Bir Kavanoz Aşk - Vuslat harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Buket Özdal. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Buket Özdal'den Bir Kavanoz Aşk - Vuslat kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Tek günlük kelebeklere bile sonsuz ömürler verebilecek bir aşk. Acıların kestiği yerde umutların sardığı kelimeler. Kelimelerin bu kitabın içerisinde kelebeğe dönüştüklerine inanın. Ender bulunan kelebeklere. Elinizde tuttuğunuz bu kitap gibi. Zeynep Bozik / Fırtına ve Yaprak'ın yazarı 'Canın yanmıyor mu?' diye sordu. 'Nedenböyle davranıyorsun, anlamıyorum.''Nasıl davranıyorum?' diye sordum, elimigöğsünden çekerken. Sıcacık kahverengileriyüzümü izlerken 'Böyle işte. Çoktan ölmüş biradama nefes bağışlar gibi,' dedi.Titrek bir nefes aldım.'Sen de çoktan ölmüş bir kadına nefes bağışlıyordun.Hiç ümidini kestin mi?' Alnımı alnına yaslayarak'Ben de kesmeyeceğim,' dedim.'Sen benden vazgeçebilirsin, vazgeç.Önemli değil, bir taraf hâlâ tutunuyorsao savaşı bitiremezsin(Tanıtım Bülteninden)İnce Kapak: Sayfa Sayısı: 512Baskı Yılı: 2016e-Kitap: Sayfa Sayısı: 449Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Epsilon Yayınları 


25.28 TL. Tek günlük kelebeklere bile sonsuz ömürler verebilecek bir aşk. Acıların kestiği yerde umutların sardığı kelimeler. Kelimelerin bu kitabın içerisinde kelebeğe dönüştüklerine inanın.