Kör İçgüdü

33.92 TL. Sıcak bir yaz günü. Bahçede küçük bir kız salıncakta sallanıyor. Gün ışığı etrafındaki bütün güzellikleri aydınlatıyor ancak kız bunların hiçbirini göremiyor. Çünkü kör.

Responsive image
YAZAR
Andreas Winkelmann
DOSYA BOYUTU
3,88 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786053438663

Kör İçgüdü harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Andreas Winkelmann. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Andreas Winkelmann'den Kör İçgüdü kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


Seni görüyor, seni avlıyor ve bir daha asla bırakmıyorSıcak bir yaz günü. Bahçede küçük bir kız salıncakta sallanıyor. Gün ışığı etrafındaki bütün güzellikleri aydınlatıyor ancak kız bunların hiçbirini göremiyor. Çünkü kör. Ama bir şeyin gayet farkında; birinin, hem de oldukça kötü birinin, kendisine doğru yaklaştığını hissedebiliyor. Kaçmak istiyor ama nafile…Kaçırılan bir kız, yaslı bir ağabey ve soğukkanlı bir psikopat…Bu olaydan on yıl sonra, çocuk yurdundan küçük bir kız kaçırılır. O da kördür. Komiser Franziska Gottlob, bu olay ile geçmişteki olay arasında bir bağlantı kurar ve kızın ağabeyiyle iletişime geçer. Max, kardeşinin başına gelenler yüzünden kendisini bir türlü affedememiş şampiyon bir boksördür ve hayatında yaşadığı tüm yenilgilerin acısını ringde rakiplerinden çıkarmaya devam etmektedir.Franziska ile Max, peşine düştükleri adamın ne kadar tehlikeli olduğunun farkında değildir: Karşılarında sadece kurbanlarına acımasızca işkence eden biri değil, kendisini avlamaya çalışan kişilere de birkaç özel sürprizi olan oldukça zeki bir psikopat vardır. (Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 344Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Pegasus 


Andreas Winkelmann - Kör İçgüdü. Seni görüyor, seni avlıyor ve bir daha asla bırakmıyor. Sıcak bir yaz günü. Bahçede küçük bir kız salıncakta sallanıyor.