Kayıp Anahtar

Kayıp Anahtar Oyununu Oynayın. Benzer Oyunlar. Oyunun Adı: Kayıp Anahtar Boyutu: 100 KB Toplam Hit: 2334 kez Açıklaması: Kayıp anahtarı etraftan bulmaya çalışıp kapıyı açınız.

Responsive image
YAZAR
Ahmet Dinç
DOSYA BOYUTU
10,95 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786056647512

Bir Kayıp Anahtar kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Kayıp Anahtar kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Ahmet Dinç tarafından yazılmıştır.


İçinde dörtnala koşan atların ayak sesleridir şiir. Hep bir kement atımı mesafede koşmaktadır atlar ve attığın her kement, kalemin ucundan sayfana şiir olarak akar.Gökyüzünden inen rahmetin toprağın altına süzülerek, temizlenerek ve içerisine faydalı mineraller katarak birikmesi ve aniden toprağın üzerine çıkması gibidir şiir. Kıvrım kıvrım akarak, inişleri, çıkışları, engelleri aşarak, bir meydan çeşmesine ulaşmasıdır.Testileri şekline bakmaksızın doldurmasıdır.Ve bir an gelir, kement atın boynuna geçer.Atlar durur, sessizlik olur. Osho' nun dediği gibi;'Gerçek şiir doğar ve şair ölür.'Gerçek şiir hayatın ta kendisidir oysa…Testiler dolmaya devam eder, hiç kesilmez.Kaynak yolunu bulmuştur bir kere. Çeşme isimsizdir, isim arayışı da yoktur zaten. Sadece boş testileri doldurur şekline bakmaksızın ve her testi hacmi kadar su alırbütününfarkına varmaksızın...(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 64Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Kitapana 


Kayıp Anahtar. Hoca bir gün anahtarını kaybetmiş. Bahçede döne döne ararken hanımı sormuş: -Anahtarını nerede düşürdün bey? -Bre kadın, nerede düşürdüğümü bilsem hiç arar mıyım?