Kayıp Anahtar

Üyeleri görebilmek için, üye girişi yapmanız gerekmektedir. Kayıp Anahtar. "Abi eğer memnun kalmazsan gel yarın burada herkesin içinde yüzüme tükür. Yahu garantili diyorum sana garantili."

Responsive image
YAZAR
Ahmet Dinç
DOSYA BOYUTU
3,75 MB
YAYIN TARIHI
2016
DIL
Türkçe
ISBN
9786056647512

Bir Kayıp Anahtar kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Kayıp Anahtar kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Ahmet Dinç tarafından yazılmıştır.


İçinde dörtnala koşan atların ayak sesleridir şiir. Hep bir kement atımı mesafede koşmaktadır atlar ve attığın her kement, kalemin ucundan sayfana şiir olarak akar.Gökyüzünden inen rahmetin toprağın altına süzülerek, temizlenerek ve içerisine faydalı mineraller katarak birikmesi ve aniden toprağın üzerine çıkması gibidir şiir. Kıvrım kıvrım akarak, inişleri, çıkışları, engelleri aşarak, bir meydan çeşmesine ulaşmasıdır.Testileri şekline bakmaksızın doldurmasıdır.Ve bir an gelir, kement atın boynuna geçer.Atlar durur, sessizlik olur. Osho' nun dediği gibi;'Gerçek şiir doğar ve şair ölür.'Gerçek şiir hayatın ta kendisidir oysa…Testiler dolmaya devam eder, hiç kesilmez.Kaynak yolunu bulmuştur bir kere. Çeşme isimsizdir, isim arayışı da yoktur zaten. Sadece boş testileri doldurur şekline bakmaksızın ve her testi hacmi kadar su alırbütününfarkına varmaksızın...(Tanıtım Bülteninden)Sayfa Sayısı: 64Baskı Yılı: 2016Dili: TürkçeYayınevi: Kitapana 


İçeriğe geç. Kayıp Anahtar. AHMET DİNÇ. Menü.